+420 720 153 522
info@prourban.cz

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Dodáváme spolehlivá tepelná čerpadla včetně kompletního servisu.

Tepelná čerpadla jsou zařízení, která mohou dodávat teplo i chlad a ohřívat teplou vodu.
Pro různé klimatické podmínky a geografické umístění se navrhuje nejvhodnější typ tepelného čerpadla. Funkce tepelného čerpadla je podobná jako u ledničky.

Tepelná čerpadla využívají elektřinu k přesunu tepla z okolního prostředí do vytápěného prostoru. Protože tepelná čerpadla teplo přesouvají, spíše než vyrábí, dokáží dodat teplo za třetinu nákladů v porovnání s tradičním dálkovým vytápěním.

Tepelná čerpadla v bytových domech

Naše tepelná čerpadla díky kompaktním rozměrům, velmi nízké hlučnosti a svému výkonu jsou kvalitní alternativou za dálkové vytápění.

Proč tepelná čerpadla od nás?

Společnost PROURBAN s.r.o. instaluje pouze tepelná čerpadla nejvyšší německé kvality od společnosti Stiebel Eltron, která má tradici ve výrobě tepelných čerpadel již od roku 1924 a zastoupení v České republice úspěšně nabízí výrobky i služby v odpovídající úrovni již od roku 1991 a představuje ověřenou jistotu bezpečného zázemí pro zákazníky. Od konkurence se odlišujeme nejen specializací na bytové a panelové domy a komplexním řešením ale i přístupem a jednáním s klienty. Jsme pro své zákazníky silným partnerem, který jim realizaci tepelného čerpadla jakožto komfortního a efektivního zdroje vytápění a ohřevu teplé vody vyhotoví kompletně na klíč. Zabýváme se proto nejen dodávkou a montáží technologie vytápění a ohřevu TV, ale i dílčími činnostmi, které za Vás vyřídíme v ceně zakázky.

Vytopí tepelné čerpadlo můj dům?

Většina lidí má pochybnosti, zda jim tepelné čerpadlo jejich domov vytopí. Tento zažitý mýtus je potřeba rozptýlit. Jistě, že správně navržené a instalované tepelné čerpadlo dokáže Váš dům vytopit.

Návrh tepelného čerpadla závisí nejen na tepelné ztrátě domu, množství TUV a režimu užívání objektu, ale i na parametrech otopné soustavy a jejím termohydraulickém vyregulování. Dlouholeté studie ukázaly, že jsou-li správně navrženy, instalovány a udržovány, mají tepelná čerpadla stejnou spolehlivost jako jakýkoli jiný otopný systém.

Kontakt

SÍDLO SPOLEČNOSTI / FAKTURAČNÍ ADRESA

PRO URBAN s.r.o.
ADRESA: PRUNÉŘOV 389, KADAŇ 432 01
IČO: 28409434
DIČ: CZ28409434

+420 720 153 522                info@prourban.cz

POBOČKA PRAHA
ADRESA:
MEZI VODAMI 1955/19,
MODŘANY – PRAHA 143 00