+420 720 153 522
info@prourban.cz

Ploché střechy

Ploché střechy

Realizujeme ročně přes 70.000 m2 plochých střech výhradně na bytových domech a budovách občanské vybavenosti všemi dostupnými metodami.

Nejčastějšími typy námi realizovaných střech jsou :

  • Mechanicky kotvené střechy
    • Mechanicky kotvená střecha s použitím střešní fólie typu Protan je moderní střešní systém, který kombinuje mechanické kotvení s vynikajícími vlastnostmi střešní fólie
  • Podtlakově kotvené střechy
    • Vakuově kotvená střecha je inovativní technologie v oblasti stavebnictví, která využívá vakuum k upevnění střešních vrstev na stavební strukturu. Tento systém se často používá při instalaci izolací nebo jiných vrstev na ploché střechy.
  • Přitížené střechy
    • Přitížená střecha, někdy nazývaná také zelená střecha s přitížením, je střešní systém, který zahrnuje vrstvy zeminy nebo jiných materiálů přidávaných na střešní plášť budovy.

Při provádění oprav plochých střech se také využívají asfaltové pásy, které poskytují další vrstvu ochrany a zvyšují celkovou stabilitu střešního systému. Tato kombinace vybraných materiálů a technik přispívá k vytvoření odolné a spolehlivé hydroizolace, která je klíčová pro trvanlivost plochých střech v průběhu času.

Opravy plochých střech jsou nezbytným krokem k zajištění dlouhodobé odolnosti a bezproblémového fungování staveb s tímto typem krytiny. Hydroizolace plochých střech se stává klíčovým prvkem těchto oprav, protože správně provedená izolace je nezbytná pro ochranu před vlhkostí a prevenci možných úniků.

Pro správnou izolaci ploché střechy je nutné dodržet technologickou kázeň. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni výrobci mPVC krytin, asfaltových hydroizolačních materiálů, nebo například výrobci, kteří dodávají krytiny na bázi Polyolefinu.

Součástí hotových střech je množství klempířských prvků, hromosvodů, zateplení strojoven výtahu a podobně. Realizujeme celé dílo tzv. Na Klíč.

Zavolejte nám a my vás vezmeme na prohlídku některé z našich realizací !

Spolupracujeme pouze se špičkovými materiály

Kontakt

SÍDLO SPOLEČNOSTI / FAKTURAČNÍ ADRESA

PRO URBAN s.r.o.
ADRESA: PRUNÉŘOV 389, KADAŇ 432 01
IČO: 28409434
DIČ: CZ28409434

+420 720 153 522                info@prourban.cz

POBOČKA PRAHA
ADRESA:
MEZI VODAMI 1955/19,
MODŘANY – PRAHA 143 00